ПРОДОВЖЕННЯ КАНІКУЛ

Адміністрація НВК повідомляє, що на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації від 27 січня 2016 року (Протокол №3) щодо організації заходів із запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної із загрозою масової захворюваності населення, у тому числі дітей, на грип і ГРВІ на території Гусятинського району прийнято рішення про продовження зимових канікул для учнів загальноосвітніх шкіл на період з 27січня до 01лютого 2016 року з метою запобігання захворюваності на грип серед школярів.

Р.S.30 січня продовжено канікули по 03 лютого!!!

P.S.03 лютого продовжено канікули до 08 лютого!!!

Отже, у понеділок 8 лютого о 8 год. 20 хв. розпочинається ІІ навчальний семестр 2015-2016 навчального року традиційною лінійкою з підняттям національного прапора. Чекаємо усіх учнів здоровими та повними сил до навчання./Files/deti.gif