Витяг із Статуту НВК

2. СТРУКТУРА НВК ТА УМОВИ ПРИЙОМУ УЧНІВ

2.1. НВК - це загальноосвітня школа І-Ш ступенів, у структурі якої є:

- школа І ступеня - передгімназійні 1-4 класи (для учнів від 6 до 10 років);- гімназія у складі ІІ-ІІІ ступенів – (1-7 класи) відповідно 5-11 класи середньої загальноосвітньої школи - для учнів віком від 10 до 17 років.

2.2. Зарахування учнів до загальноосвітніх передгімназійних 1-4 класів здійснюється на безконкурсній основі.

Школа І ступеня є для НВК основною базою її учнівського контингенту.

2.3. Прийом учнів до 1-го гімназійного класу (відповідно 5-ий клас середньої школи II ступеня) проводиться на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, на конкурсній основі.

Учні, які за курс школи І ступеня мають високий рівень навчальних досягнень (10-12 балів), приймаються у перший гімназійний клас поза конкурсом.

2.4. Учні середньої загальноосвітньої школи можуть зараховуватись у будь-який клас гімназії за наявності вільних місць після вступних випробувань за умови ліквідації різниці між навчальним планом школи і НВК.За учнями,які навчаються в НВК, зберігається право вільного переходу до відповідного класу загальноосвітньої школи.

2.5. Зарахування здійснюється за наказом директора, особистої заяви ( для неповнолітніх - заяви батьків або осіб, що їх замінюють, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти.

2.6. За НВК територія обслуговування не закріплюється, крім перед гімназійної школи І-го ступеня. Учні зараховуються до гімназії незалежно від місця проживання на основі конкурсного відбору та при наявності вакантних місць при формуванні контингенту гімназійних класів.

2.7. Іноземні громадяни приймаються до НВК відповідно до чинного законодавства України

2.8. Наповнюваність класів, груп, їх поділ для вивчення профільних та інших предметів визначаються Міністерством освіти і науки України на основі встановлених Кабінетом Міністрів України нормативів фінансування здобуття загальної середньої освіти. За рахунок додаткових асигнувань, коштів місцевого бюджету рішенням ради гімназії за погодженням із органами місцевої виконавчої влади може встановлюватися менша наповнюваність класів, груп, за наявності заяв батьків. НВК може мати групи подовженого дня, пришкільний інтернат із частковим або повним утриманням учнів за рахунок власників.