Режим роботи навчального закладу

1. Початок роботи у НВК – 8 год. Початок занять – 8 год. 30 хв. Робочий тиждень розпочинається із ранкового кола, де присутні усі учні освітнього закладу, учителі, дирекція та священники.

2. Кожного понеділка проводяться інструктивно-методична нарада педагогічних працівників – початок о 10.10 год.

3. Навчальний процес організований за 5-денним тижневим режимом занять.

4. Встановлено таку тривалість уроків:

у 1-х класах – 35 хвилин; у 2-4-х класах – 40 хвилин; у 5-11-х класах – 45 хвилин.

5. Розклад дзвінків на уроки:

1-й урок - 830 – 915 перерва 10 хвилин

2-й урок - 925 – 1010 перерва 20 хвилин

3-й урок - 1030 – 1115 перерва 20 хвилин

4-й урок - 1135 – 1220 перерва 10 хвилин

5-й урок - 1230 – 1315 перерва 10 хвилин

6-й урок - 1325 – 1410 перерва 10 хвилин

7-й урок - 1420 - 1505

6. Класні керівники та вчителі під час перерв чергують на поверхах і забезпечують дисципліну учнів, а також несуть відповідальність за поведінку дітей на всіх перервах.

7. Технічними працівниками прибирання кабінетів, закріплених ділянок двору та приміщень проводиться щоденно. Генеральне прибирання проводиться в останню п’ятницю кожного місяця.

8. Час початку роботи кожного вчителя – за 15 хвилин до початку свого першого уроку. Чергування вчителів починається за 20 хвилин до початку занять і закінчується на 20 хвилин пізніше після закінчення останнього уроку у навчальному закладі.

9. Вчителі, які проводять останні уроки, забезпечують порядок під час виходу учнів із шкільного приміщення.

10. Навчальні заняття організовано за семестровою системою:

Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули: осінні, зимові, весняні.

11. Усі вчителі - предметники планують виконання програм, враховуючи структуру та режим навчального року, а також річний план роботи НВК і календарно-тематичні плани з предметів. Плани на І семестр подаються на затвердження директору НВК до 1 вересня, на ІІ семестр - до 10 січня.

12. Внесення змін до класних журналів, а саме зарахування та вибуття учнів вносить лише класний керівник за вказівкою директора навчального закладу. Виправлення оцінок у класному журналі дозволяється за заявою вчителя та з дозволу директора навчального закладу.

13. Категорично забороняється відпускати учнів з уроків на різні заходи (репетиції, змагання) без дозволу адміністрації НВК.

14. Робота спортивних секцій, гуртків, кабінету інформатики, навчальних майстерень допускається лише за розкладом, затвердженим директором навчального закладу.

15. У кожному навчальному кабінеті закріплено за учнями постійне робоче місце з метою їх матеріальної відповідальності за збереження меблів.

16. Зобов’язано вчителів початкових класів та класних керівників подавати щоденні відомості загально шкільного обліку відвідування, запізнень на уроки.

17. Ведення щоденників вважається обов’язковим для кожного учня, починаючи з 3-го класу.

18. Сторонні особи не допускаються на уроки без дозволу директора НВК.

19. Категорично забороняється проводити заміну уроків за домовленістю між учителями без дозволу адміністрації навчального закладу.

20. Вихід на роботу вчителя або іншого працівника навчального закладу після хвороби можливий лише за наявності листка непрацездатності.

21. Проведення екскурсій, походів, відвідання виставок тощо дозволяється лише після видання наказу директора НВК. Відповідальність за життя та здоров’я дітей під час проведення подібних заходів несе той вчитель або будь-який інший співробітник школи, який призначений наказом директора.

22. Покладено відповідальність на вчителів, класних керівників за життя та здоров’я дітей під час їх перебування у навчальному закладі, на його території, під час прогулянок, екскурсій, при проведенні позакласних заходів тощо.

23. Заборонено в стінах НВК будь-які торговельні операції.