МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК-2022

З 14 жовтня впродовж тижня у шкільній бібліотеці ліцею №2 проходив онлайн-марафон "Теплом сердець своїх зігрієм Україну!"

Наші діти теж встали на захист рідної землі. Але взяли іншу зброю - слово... Так, саме поетичним словом хотіли підтримати, підняти, витерти сльози і пригорнути до свого серця. Дякуємо усім учасникам марафону, які теплом своїх дитячих сердець хотіли зігріти Україну, кожного, хто зараз на передовій, хто далеко від дому, хто втратив рідних, хто в розпачі, хто згубив віру...

Як би не було зараз важко, вірмо, що ми піднімемось, розправимо крила, ми вистоїмо і переможемо!

#ВСЕ_БУДЕ_УКРАЇНА!

Відеоальбом "Онлайн марафон"

МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК-2015

Відповідно до наказу МОН України від 12. 08. 2014 р. №931 у нашій школі впродовж жовтня проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Виховуємо громадянина – патріота України».

/Files/photogallery/1417/Изображение 190.jpg

Відкриття Місячника відбулося на загальношкільній лінійці, де було оголошено план проведення.

І тиждень – інформаційний.

З метою виховати у дітей любов до книги, викликати інтерес до читання, розкрити значення книги в житті людини та історію її створення, навчити дбайливо ставитись до друкованих джерел, було проведено бібліотечний урок у 4 класі на тему: «Як книга прийшла до людей».

Незабутніми стали бібліотечні уроки для першокласників «Мандрівка книжковим містом. Посвята в читачі». Під час заходу, який супроводжувався презентацією, школярі мандрували книжковим містом, дізналися, що означає «бібліотека», «абонемент», «читальний зал», «формуляр» та ін. Тут вони потрапили у найтаємничіші куточки бібліотеки, познайомилися з правилами поведінки у королівстві книг, дізналися, чому потрібно берегти друковані джерела інформації. Юні школярі пройшли багато випробувань і здобули ключик від скриньки з формулярами та стали справжніми читачами шкільної бібліотеки.

ІІ тиждень – конкурсний.

У конкурсі малюнка «З Україною в серці» взяли участь учні 1 – 4 класів. Переможці нагороджені призами, зокрема:

І місце посіла учениця 2 класу Ямна Юлія;

ІІ місце розділили Глинський О. (1Б кл.) і Старобранський Д. (2 кл.);

ІІІ місце отримали Вайда Н. (4 кл.), Попко Т. (3 кл.), Побережник А. (1Б кл.)

У конкурсі дитячих робіт «Осінні фантазії» переможцем визнано Стахів Ю., ученицю 4 класу.

/Files/photogallery/1417/Изображение 191.jpg

У рамках шкільної акції по збору макулатури «Збережи дерево – врятуй ліс» абсолютну перемогу здобув 10 клас (кл. керівник Слободяник І. С.)

ІІ місце – 7-Б клас (кл. керівник Газдюк Л. М.)

ІІІ місце – 2 клас (класовод Ісаків В. Є.)

Загалом до участі в конкурсі долучилися усі учні школи і зібрали 673 кг макулатури.

/Files/photogallery/1417/Изображение 189.jpg

ІІІ тиждень – популяризація дитячого читання.

19 жовтня відбулася літературна вікторина з учнями 5 класу «Чи уважний ти читач». Команда «Всезнайки» стала переможцем і була нагороджена грамотою.

Цього тижня проводився бібліографічний огляд для 6-8 класів «Сучасна українська книга для дітей», а також було складено рекомендований список літератури «Сторінками життя України».

/Files/photogallery/1417/Изображение 193.jpg

ІV тиждень – підсумковий.

За підсумками аналізу читацьких формулярів, звання «Кращий читач 2015 року» присвоєно учениці 2 класу Говді Марії.

На загальношкільній лінійці підведено підсумки Місячника та нагороджено переможців грамотами й призами.

/Files/photogallery/1417/Изображение 186.jpg

АКЦІЯ "ЗБЕРЕЖИ ДЕРЕВО - ВРЯТУЙ ЛІС"

2014-10-10

/Files/images/images2.jpg Усім відомо, що книга - це джерело мудрості та знань. Книга - це одне з найбільших чудес, створених людиною. Вона відкриває нам світ, допомагає уявити минуле та зазирнути в майбутнє.

Але, на превеликий жаль, матеріал для виготовлення книг - папір, вимагає жертовності - вирубування лісів. Людство навчилось частково виготовляти папір з макулатури, тим самим зберігаючи дерева.

У рамках проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек у нашій школі було організовано акцію «Збережи дерево – врятуй ліс».

Учнями та вчителями нашого закладу з 1 по 9 жовтня було зібрано 1926 кг макулатури. А, враховуючи той факт, що 60 кг макулатури рятує життя одного дерева ми зберегли невеличкий лісок із 32 дерев, а це не так і погано!

Ну і, звичайно, не обійшлось і без нагородження найактивніших збиральників макулатури.

Серед початкових класів призові місця розділили:

І місце – 2 клас (класовод Фостик С. О.) 135 кг

ІІ місце – 4-Б клас (класовод Мурава О. Р.) 121 кг

ІІІ місце – 1 клас ( класовод Ісаків В. Є.) 117 кг

Серед 5-11 класів абсолютним ПЕРЕМОЖЦЕМ став 9-Б клас , який зібрав 431 кг макулатури (класний керівник Слободяник І. С. )

ІІ місце посів 6-Б клас (класний керівник Газдюк Л. М. ). Їхній внесок – 208 кг.

171 кг сировини зібрав 11 клас і отримав ІІІ місце ( класний керівник Грач Г. М.)

Найактивнішим учасником став учень 6 –Б класу Приведа Володимир, який приніс рекордну кількість макулатури: 148 кг.

Усі переможці нагороджені грамотами.

Виручені від акції кошти будуть витрачені на оновлення стенду «Національна символіка» у вестибюлі школи.