Повернутися до звичайного режиму

27 листопада 2015 року відбулося чергове засідання МО шкільних біліотекарів Гусятинського району. Тема заняття: «Шляхи формування в учнів позитивної мотивації до читання». Було розглянуто такі питання:

1.Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу. (Янюк І. Я., методист РМК)

2.Формування інформаційної культури юного читача: проблеми, пошуки, перспективи.

3.Інформаційні можливості шкільного сайту. (Мельник М. П., біліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. с. Васильківці)

4.Атестація шільних бібліотекарів. (Дідур І. С., бібліотекар НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків)

У практичній частині презентували свій досвід роботи з організації та проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек Косінська З.З., бібліотекар ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гадинківці та Шмигановська Л. Я., завідуюча бібліотекою ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Гусятин.

Також було проведено анкетування шкільних бібліотекарів щодо поліпшення та удосконалення роботи методичного об’єднання. Його результати будуть вивчені і враховані у подальшому плануванні роботи.

7 лютого 2014 року у школі – гімназії відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів. Тема семінару «Творча реалізація основних завдань бібліотеки»

/Files/photogallery/860/DSC_0342(1).JPG/Files/photogallery/860/DSC_0339.JPG

Гостей зустріли і привітали учні творчою візиткою

На теоретичній частині бібліотекарі поділились досвідом щодо популяризації бібліотечно-бібліографічних знань, інноваційних форм роботи шкільної бібліотеки, особливостей використання електронної книги.

Обговорювались проблеми виховання культури читання. Вищезгадані питання висвітлювали у своїх виступах бібліотекарі Схаб В. А. (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Яблунів), Круць М. І. (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Коцюбинці), Глинська О. В. (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Хоростків), Мельник М. П.( Спеціалізована школа І-ІІІ ст. с. Васильківці), Дідур І. С. (НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія м. Хоростків), директор НВК Безущак О. М. та методист РМК Янюк І. Я.

/Files/photogallery/860/DSC_0414.JPG/Files/photogallery/860/DSC_0420.JPG

Практична частина відбулася у формі бібліотечного уроку-тренінгу з використання ІКТ на тему «ДБА- помічник у виборі джерел інформації». Під час цього заходу шкільні бібліотекарі ознайомились з особливостіми укладання і ведення алфавітного та систематичного каталогів та бібліотечних картотек. Особливу увагу було сконцентровано на нових правилах бібліографічного опису, зокрема монографічного, аналітичного, зведеного. На завершення бібліотечного уроку Дідур Ірина Станіславівна провела тренінг у якому показала як правильно описувати книги та статті згідно з новими правилами ДСТУ/Files/photogallery/860/DSC_0415(1).JPG/Files/photogallery/860/DSC_0422.JPG

Гості та учасники семінару почерпнули для себе багато корисних знань