#вітаю_ліну_костенко90

19 березня - день народження видатної поетеси сучасності Ліни Костенко. Її вірші зачаровують, бентежать, окрилюють і духовно збагачують. Кожне слово, кожен рядок несуть свою мелодію, своє особливе звучання. Ліну Костенко потрібно читати, читати і відчувати, адже її «поезія - це завжди неповторність...»
Ще до карантину, учні гімназії долучилися до Всеукраїнського флешмобу відеочитань віршів Ліни Костенко
#вітаю_ліну_костенко90 #лінакостенко #linakostenko

ЧИТАЄМО ВІРШІ ЛІНИ КОСТЕНКО

ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИКОМ

2014-11-14

У теплій і затишній атмосфері пройшла у шкільній бібліотеці зустріч старшокласників із місцевим письменником І. Т. Топоровським.

Автор збірок «Провесінь», «Цвіт папороті», «День, що прийде», «Наперекір вітрам», «Миттєвості» познайомив гостей із сторінками своєї біографії та творчості

./Files/photogallery/961/DSC_1759.JPG

Діти з неприхованою цікавістю слухали вірші поета у виконанні автора та учнів 11 класу. Продовжилась зустріч живим спілкуванням письменника і старшокласників.

Було проведено бібліографічний огляд літератури, який познайомив з іншими цікавими і цінними творами І. Топоровського.

Крім того Ігор Теодорович є засновником і головою «Літературної світлиці», яка веде пошуки творчо обдарованих дітей і надає їм сторінки літературно-художнього альманаху, де кожен автор-початківець може заявити про себе. Зараз готується до друку його третій номер. Тож кинуто клич молодим талантам.

Квіти і теплі слова вдячності подарували учні поважному гостю.

/Files/photogallery/961/DSC_1760.JPG