Шановні батьки!

Громадська організація “МІНЗМІН” працює над втіленням ініціатив у сфері громадянської освіти та онлайн безпеки для дітей, молоді та дорослих. Із нагоди відзначення 8 лютого Дня безпечного Інтернету просимо вас взяти до уваги інформацію про безпеку дітей в соціальних мережах.

Хто збирає дані моїх дітей і як вони використовуються?

Як встановити двофакторну аутентифікацію в Телеграм?

Що я маю знати про безпеку мого акаунту в Телеграмі?

Як налаштувати приватність в Телеграмі?

Що про мене знає ТікТок?

Як встановити двоетапну перевірку в ТікТок?

Як налаштувати приватність акаунту в TikTok?

Як обмежити хейт спіч в Instagram?

Як налаштувати приватність коментарів в Instagram?

Як налаштувати приватність розповідей в Instagram та приховати свій мережевий статус?

Як встановити двофакторну аутентифікацію в Instagram?

Як налаштувати приватність дописів в Instagram?

Як контролювати те, хто може надсилати вам повідомлення?

Як налаштувати приватність акаунту в Instagram?

Як встановити двофакторну аутентифікацію у Фейсбук?

Як дізнатися, яку інформацію про мене збирає Фейсбук?

Як контролювати, хто мене може знайти у Фейсбук?

Як налаштувати реакції на пубікації та приховати мій мережевий статус?

Як налаштувати, хто може бачити мої дописи у Фейсбук?

Як обмежити дані, які про мене збирає Фейсбук?

9 лютого 2021 року, другий вівторок лютого, відзначається Міжнародний День Безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!». День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

1. Зареєструйтесь на курс wym-1613114916528

З нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету Програма академій Cisco та провідні університети України запрошують школярів 8-11 класів, студентів коледжів та учнів ЗП(ПТ)О приєднатись до
Safer Internet Day Challenge 2021 Подія проводиться за підтримки ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти".

2. 10 лютого 2021 наш освітній заклад зареєстрований для участі у Всеукраїнському уроці “Онлайн-синергія для найкращого інтернету”, який відбудеться 10 лютого, із 12:15 до 13:15.

Онлайн-синергія для найкращого інтернету. Всеукраїнський онлайн-урок

Більш детально про захід та головну сторінку, де буде опубліковано посилання на відео-трансляцію прямого ефіру YouTube, будь ласка, перегляньте на сайті http://bit.ly/dbi2021.

Усі матеріали для виконання під час уроку Ви отримаєте в середовищі віртуальної кімнати Google Класу:

• При виконанні завдань за допомогою комп'ютера достатньо працювати з браузером Google Chrome і мати обліковий запис Google.
  • При виконанні завдань за допомогою мобільного пристрою, будь ласка, установіть додатки Google Classroom (Android, iPhone), Google Jamboard (Android, iPhone).

Для швидкого приєднання до віртуальної кімнати Google Класу, будь ласка, перейдіть за посиланням https://classroom.google.com/c/MjY4OTA4NDE1NzE5?cjc=khvmyfp

Захід відбувається в межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Google Україна і за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Організаторами Всеукраїнського онлайн уроку є Академія цифрового розвитку та громадська організація “Центр демократичних реформ і медіа”.