НАГОРОДЖЕННЯ ТА ПРЕМІЮВАННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ЕЛІТИ ГІМНАЗІЇ НА ДНІ ГРОМАДИ!

Церемонія нагородження талановитих учнів та учителів ОТГ, які досягли вагомих результатів у предметних олімпіадах, конкурсах, спорті та творчості цьогоріч в рамках святкування дня Хоростківської ОТГ відбулася з особливим розмахом. Рішенням сесії Хоростківської ОТГ затверджено положення про преміювання за досягнення, як талановитих учнів, так і учителів. Наших гімназистів та їх наставників голова Хоростківської ОТГ Гладун Степан Васильович нагородив достойними преміями за вагомі досягнення в предметних олімпіадах районного, обласного та Всеукраїнського рівня!! Зокрема, учитель географії, яка підготувала двох призерів Всеукраїнської олімпіади з географії, що проходила у м. Миколаїв, отримала грошову винагороду у розмірі понад 19000 грн, а її учні - Підгородецька Христина понад 7000 грн та Березюк Ігор понад 5000 грн! Дякуємо нашій владі за таку високу оцінку нашої праці!!!