Нас кличе дорога у мандри. Щоб побачити нове, незвідане, невідоме.
Місто Львів, як відомо, древнє. Але це місто, яке має свою ауру, а вона, як переконують багаточисельні туристи, молода і запальна. Якщо ти закохаєшся у Львів, то уже назад не вернешся.
Школярі і вчителі НВК”ЗОШ I-III ст. №1-гімназія” м. Хоростків не раз відвідували місто Лева. 7 листопада 2015 р. учні III гімназійного та 7-А класу разом з класними керівниками Газдюк Л. М. та Ясьонків О. В. милувалися принадами «столиці» Гаичини.

/Files/images/20151107103449.jpg/Files/images/20151107105656.jpg

Нікого не залишив байдужим Шевченківський гай – музей під відкритим небом. Мандрівники полинули за допомогою уяви і в школу де, можливо, за лавою сидів І. Франко, і в оселю батьків, і смакували пиріжки з гуцульської печі від бабусі Ксені.

Наступна зупинка – Личаківський цвинтар. Діти і вчителі схилили голови у пошані до пам’яті І.Франка, М. Шашкевича, І. Вільде, М. Рудницького.

А потім були і Високий замок, і кавові копальні, і аптека-музей, і дефіле нареченї – українки та чорношкірого молодого.

Ох і боліли ніженьки після екскурсії…Але це забудеться, а залишаться найприємніші спогади про листопадову суботу, таку гарну, як цукерки їз шоколадної майстерні.

Більше фото можна побачити ТУТ

Газдюк Л. М.