Вересень 2011 року. Ми їдемо на екскурсію у місто-легенду, місто-музей Кам’янець-Подільськ та місто козацької слави – Хотин.

/Files/photogallery/768/1pbDp3XMXi8.jpg

Нас чекає цікава зустріч із загадковим і прекрасним минулим нашого краю.

Кам’янець-Подільськ, загадкова квітка на камені, початок заснування якого загубився в тисячоліттях історії унікального острова в каньйоні ріки Смотрич. Ось ми, нарешті, біля стін неприступної Старої фортеці, мури якої пам’ятають запеклі баталії та героїчну доблесть уславлених воїнів середньовіччя.

/Files/photogallery/768/bYVfNzkOIzA.jpg

Під час відвідин фортеці ми потрапили на підготовку до музичного фестивалю « Стара фортеця », тобто окремі музичні колективи проводили репетиції, і ми мали змогу оцінити їхні номери.

Хотинська фортеця розташована на березі повноводного Дністра. Пам’ятник гетьману Петру Сагайдачному, який встановлений біля входу до цитаделі, служить їй за «охоронця». Здавна ця твердиня захищала місто та переправу через річку, якою йшла жвава торгівля.

Цікаво було дізнатися, що у Хотинській фортеці проводилися зйомки багатьох популярних художніх фільмів: « Захар Беркут », « Три мушкетери », « Тарас Бульба ».

Купивши сувеніри- арбалети, ми також захотіли побути у ролі лицарів – захисників фортеці. Це були найзахопленіше хвилини нашої подорожі.

Кiлькiсть переглядiв: 286

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.