/Files/photogallery/1673/267946783_402656348318274_3451416366596357664_n.jpg

Безмежно дякуємо усім, хто проголосував за наш проєкт Громадського бюджету №4 "Творча учнівська лабораторія". Нарешті завершився етап голосування за проєкти Громадського бюджету!!! Ми на четвертому місці серед шести виграшних проєктів!!

Символічно, що сьогодні свято Миколая Чудотворця. І, мабуть, не без його допомоги нам вдалося мобілізуватися та об'єднатися задля спільної мети.

Це вже другий виграний проєкт спільними зусиллями нашої шкільної сім'ї та наших друзів. (Перший - "Вуличні тренажери-спорт для всіх".)

Отож у новому році приступаємо до облаштування кімнати для учнівського самоврядування, класних зборів, творчих засідань груп за інтересами...

Це має бути яскравий креативний простір, який надихатиме, спонукатиме до народження нових ідей та задумів, які зроблять шкільні будні яскравішими, а шкільні роки - незабутніми!!!