КАНДИДАТИ У ПРЕЗИДЕНТИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

/Files/images/sc9aUGYfTzg.jpg

№1 ХОЛОД ЛЮДМИЛА

Мені 15 років і я навчаюся у 10 класі. Протягом 2012-2013 н.р. займала пост міністра спорту і туризму у шкільному парламенті

У вільний час навчаюся у музичній школі, займаюся спортом, зокрема баскетболом. Команда нашої школи у минулому році зайняла І місце на районних змаганнях.
Я дуже люблю свою школу і своїх друзів, а тому хочу, щоб нам у ній жилося цікавіше і веселіше.

Якщо мене оберуть президентом школи я разом із вами намагатимусь втілити наші мрії:
1. Добиватимусь проведення тематичних вечорів і дискотек.
2. З допомогою вчителя фізкультури проводити різні спортивні змагання між учнями.
3. Домовлюся із кухарями шкільної їдальні про випічку піцц.
4. Організувати гуртки цікаві для учнів.
5. Намагатимусь 1 раз на рік організовувати День самоврядування.
6. Організую волонтерський рух у нашій школі.
7. Влаштовуватиму 1 раз на рік конкурс “Файні пляцки”.
8. Для піднесення українського духу запроваджу “Свято вишиванки”.
9. Раз на місяць організовуватиму “Вечір кіно”.
10. У кінці навчального року створю комісію, яка визначить найкращий клас. Критерії оцінювання розробимо разом з міністрами.

№2 ТЕРЕШКО ВОЛОДИМИР

Я навчаюся у 10 класі.

Захоплююся музикою, спортом (баскетбол). Маю значні досягнення у вивченні фізики та інформатики. У 2012/2013 навчальному році був призером районної олімпіади з фізики(3 місце).

1. Покращу роботу шкільного самоврядування;

2. Проводитиму шкільні вечори з дискотеками;

3. Сприятиму організації проведення спортивних ігор;

4. Зосереджу увагу на чергування окремих класів по школі;

5. Долучатимуся до виховних заходів естетичного циклу;

6. Допомагатиму наставникам молодших школярів у проведенні цікавого дозвілля серед учнів молодшої ланки;

7. Слідкуватиму за дотриманням графіка проходження волонтерського руху в школі;

8. Допомагатиму в організації конкурсів, виставок, масових заходів згідно річного заходу школи.

/Files/images/sjlz6UetMkA.jpg

№3 ШАТРОВСЬКА МАРІЯ

Я навчаюся у 9 класі. У шкільному парламенті виконувала обов’язки міністра культури і дозвілля. Навчаюся у музичній школі(6 клас фортепіано).Захоплююся вокальним співом, музикою, спортом, люблю малювати (займалася в художній школі). Виконую обов’язки старости класу. Маю значні досягнення у вивченні біології. У 2012/2013 навчальному році була призером обласної олімпіади з біології.

Якщо мене оберуть президентом, я буду діяти за такою програмою:

1. Активізую роботу шкільного парламенту по всіх міністерствах.

2. Цікаво проводитиму дозвілля учнів – це тематичні вечори з дискотеками.

3. Зосереджуватиму увагу учнів на чергування у школі.

4. Посилю контроль над дисципліною серед учнів молодших класів.

5. Здійснюватиму контроль чистоти класних кімнат.

6. Допомагатиму класним керівникам у проведенні виховних заходів.

7. Забезпечу регулярне чергування у приміщенні їдальні.

8. Братиму активну участь у житті школи.

/Files/photogallery/sjlz6UetMkA.jpg

№4 СОЛЯН ТЕТЯНА

Я є ученицею 9 класу. Люблю працювати в колективі. Приймаю активну участь у житті школи та міста. ☻ Займаюся танцями. Також люблю спорт. Ходжу в баскетбольну секцію. Завжди цікаво проводити час. Я не знаю що таке поганий настрій. ☺

Одним із головних завдань є створення комфорту і затишку в школі. Я вважаю, що позаурочна діяльність також важлива, як і освіта. Тому я хочу запропонувати наступне:

1. Проводити більше позакласних заходів: вечорів, конкурсів, дискотек, щоб зацікавити більшу кількість учнів;

2. Влаштовувати комп'ютерні турніри з інтелектуальних ігор;

3. Ввести «День самоврядування», в якому учні 8-11 класів разом з вчителями проводили б уроки для середніх та молодших класів;

4. Здоров’я починається з середини, тож для його зміцнення буде введена все шкільна зарядка, яка буде проводитися учнями чергового класу;

5. Продовжити озеленення школи;

6. Проводити спортивні змагання;

7. Дискусії з вчителями «Питання - відповідь»;

8. Створити конкурс «Кращий фотограф школи», у якій діти змогли б спробувати себе в якості фотографа;

9. Для дівчат можна провести конкурс «Міс школи», а для хлопців – «Містер школи»;

10. Примножувати традиції власного народу та святкувати найбільш відомі свята народів світу (напр. Halloween)

11. Незалежність думок.

12. Шкільна газета, у яку кожен зможе давати свої статті, замітки, привітання та інше.

Буду рада приймати від Вас пропозиції та побажання, разом вирішувати питання та проблеми. Разом зробимо наші шкільні роки яскравими та незабутніми! ☺

№5 ЧИЖИК ВІКТОР

№6 КАЧУРОВСЬКА МАРІЯ

Я навчаюся у 8-Б класі.

Захоплююся малюванням, займаюсь спортом (баскетбол). Люблю танцювати і фотографувати, роблю орігамі.

Виконую обов`язки старости.

У 2012 і 2013 брала участь у конкурсах «Кенгуру», «Бобер» і « Колосок»

Якщо мене оберуть президентом, я буду діяти за такою програмою:

1. Затверджу склад парламенту та його обов`язки.

2. Організую конкурс «Кращий клас школи».

3. Організовуватиму різноманітні виставки, конкурси.

4. Проводитиму вечори відпочинку (дискотеку).

5. Випускатиму шкільну газету.

6. Проводитиму шкільні олімпіади.

№7 ЦІЦІНСЬКА ЮЛЯ