Історична довідка про школу

Школа функціонує з 1.10.1960 року.

У 2003 році змінила свій статус, стала НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія»

За роки функціонування навчальний заклад набув високого авторитету, певних традицій. В школі створено сприятливу навчальну атмосферу. НВК має чим пишатися. З року в рік вихованці закладу освіти стають переможцями районних, обласних та призерами Всеукраїнських олімпіад з багатьох фахових дисциплін, мають вагомі здобутки у спорті. Випускниця школи – майстер спорту міжнародного класу Троценко Наталя стала призером чемпіонату Європи з важкої атлетики. Серед випускників школи заступник міністра сільськогосподарського виробництва Демчук І. М., відомий актор, режисер театру Гладій Григорій, , член Національної спілки архітекторів України, головний архітектор м. Калуш Івано-Франківської області Пострильоний П. В., колишній заступник командуючого Військово-морськими силами України Марущак О. М., викладачі, вчені в різних галузях знань Говенко О. П., Чипурко А. І, Бардецький Б. П., Гладій Г. М., Галушка М. Я і багато інших.