23 жовтня на базі нашої гімназії відбулося методичне об'єднання вчителів української мови та літератури шкіл Хоростківського округу

/Files/photogallery/750/DSC_7314.JPG Відкритий урок української літератури провела старший вчитель Газдюк Лариса Миколаївна. Тема уроку "Проза життя Євгенії Кононенко" у 11 класі.

Метою уроку було ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом письменниці, визначити особливості її творчості, допомогти учням глибше засвоїти зміст оповідань, удосконалювати вміння аналізувати художні образи, окреслювати коло проблем; розвивати логічність і самостійність суджень, сприяти вихованню почуття людської гідності, прагнення до самовдосконалення, відповідальності за власний вибір.

Жінка, як і чоловік, є повноцінною особистістю, і вона має таке саме право на щастя, як і чоловік. Таке явище, як фемінізм, у сучасній літературі досить поширене. Що ж таке фемінізм?

Слово „Фемінізм” сконструював французький соціаліст- утопіст Шарль Фур’є у кінці XVIII ст. Він вважав, що „соціальний стан жінок є мірилом суспільного прогресу” та іменував феміністами прихильників жіночого рівноправ’я.

Урок нікого не залишив байдужим. Як прихильників так і опонентів фемінізму.

Матеріали уроку додаються.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.