22 листопада 2012 року на базі нашої гімназії проводився районний семінар-практикум вчителів економіки за темою ‘’ Форми і методи роботи на уроках економіки “.

/Files/photogallery/774/IMG_3625.JPG

Зранку учасників заходу зустрічали десятикласники , які показу-вали гостям школу та проводили до методичного кабінету . В 10 год.10хв. уч-ні 10-11 класів представляли до уваги присутніх візитку школи , яка складала-ся з двох частин : перша –ознайомчо-привітальна , в якій старша група ансам-блю дівчат словами та піснею коротко презентували рідну школу ;

друга - мала економічне спрямування . Учні 10 класу – Стахів Сергій , Пост-рільоний Сергій , Іванів Олена , Клебанович Зоряна , Питлик Тетяна та учень 11 класу - Гарагуц Максим розіграли ситуацію прийому на роботу двох студентів главою фірми , де показали свої акторські здібності у поєднанні із знаннями економіки . Присутні вчителі подякували учням за прекрасний виступ .

За планом семінару наступним відбувся відкритий урок економіки в 11 класі на тему : “ Формування ринкової ціни “ , який проводила вчитель економіки Галабіцька Ольга Адамівна . Форма уроку – інтегрований прак-тикум , що був показаний у вигляді презентації нового матеріалу , економіко-історичними довідками за даною темою , що самостійно готували учні , гру-повою роботою .

/Files/photogallery/774/IMG_3672.JPG/Files/photogallery/774/IMG_3679.JPG/Files/photogallery/774/IMG_3678.JPG

Робота дітей в групах полягала у розв’язанні економічних задач різними способами . 1 група це робила за допомогою програми Excel , демонструючи результат у вигляді обрахунків та графіків через проектор на екран .Тут добре працювали всі , а особливо Крицька Галя , Юськів Володя , Питлик Галя та Марійка . 2 група проводила математичний практикум з економічними задачами , а учні 3 групи – працювали над цікавими завданнями високого рівня . Крицька Галя , Байда Таня, Буртник Марія , Магеровська Світлана розповіли про незвичні види ринкової рівноваги . Розв’язки цікавих задач просто і легко пояснювали Солян Василина , Музичка Софія , Келічава Марія , Поторока Юлія . Діти дуже активно працювали на уроці ,тому справилися з поставленими завданнями і досягли мети уроку.

Високий рівень знань та підготовку учнів було відмічено методистом Гусятинського райво Гуменюком Ярославом Семеновичем та присутніми вчителями , а директором гімназії Безущаком Омеляном Михайловичем була оголошена подяка на шкільній лінійці .

На творчому засіданні вчителі мали змогу побачити роботу шкільної бізнес-компанії ‘’ Комерсанти ‘’ через презентацію бізнес – планів , представлену ученицями 10 класу . Чорна Оля виступила із бізнес-планом кондитерського виробництва, яке займається домашньою випічкою .

/Files/photogallery/774/IMG_3693.JPG Гладій Іра розповіла про школу бісероплетіння та особливості іі бізнес-плану з цього питання . Кульба-ба Наталка рекламувала роботи вишиті атласними стрічками і переконувала присутніх , що за ними майбутнє розвитку вишивки маркетинговими дослі-дженнями свого бізнес-плану . Велика Юля представила бізнес-план шкільної дискотеки ‘’ Еко-шок’’ . Робота учнів вдало показує міжпредметні зв’язки у школі та їх практичне застосування .

Завершенням семінару стало підведення підсумків роботи . Присутніми вчителями було зазначено високий рівень проведення як уроку в 11 класі, так і презентацій бізнес-планів ,завдяки ґрунтовним знанням та підготовці всіх учнів , які були на уроці .

Всі учасники семінару-практикуму почерпнули щось нове для себе і з хорошими враженнями та відгуками роз’їхалися по домівках.