12 лютого на базі нашої гімназії відбувся районний семінар вчителів фізкультури.

Учасників семінару привітали у методичному кабінеті традиційною вітальною піснею, яку виконали дівчата із старшої групи вокального ансамблю школи. Потім відбулося засідання вчителів фізкультури з актуальних питань викладання предмету, яке провів Стиранка Степан Михайлович методист з фізкультури РМК.

/Files/photogallery/780/IMG_8395.JPG

Нашого вчителя фізкультури представив директор НВК Омелян Михайлович Безущак, який зауважив, що Роман Петрович - творчий і талановитий педагог, який прекрасно викладає свій предмет і якого дуже люблять учні.

/Files/photogallery/780/IMG_8398.JPG

Учасники семінару відвідали відкритий урок фізкультури у 6 класі. Тема уроку "Баскетбол".

/Files/photogallery/780/IMG_8431.JPG/Files/photogallery/780/IMG_8423.JPG/Files/photogallery/780/IMG_8401.JPG/Files/photogallery/780/IMG_8406.JPG

На уроці були використані різні форми роботи. Особливо сподобались усім вправи з елементами йоги під музику.

/Files/photogallery/780/IMG_8436.JPG

Гості висловили схвальні відгуки про викладання фізкультури у нашій школі.