ПЕДРАДИ 2013/2014 Н.Р.

№ з/п Тема педради Дата Відповідальні
1 Прогнозування потреб і створення моделей розвитку особистості як перспектива розбудови школи ХХІ ст.. Обговорення та затвердження річного плану роботи на 2012/2013 навчальний рік. 30.08.13 р. Безущак О. М., Магеровська Н. А. Ольховецька М. С. Крицька Л. З.
2 Розвиток творчих здібностей та пізнавальної самостійності учнів на уроках трудового навчання Листопад Безущак О. М.
3. Християнська етика важливе стратегічне завдання української школи, уроки християнської етики важливий фактор підвищення ефективного морального виховання школярів. Грудень Магеровська Н.А.
3 Готовність початкової школи до впровадження Державних стандартів початкової освіти. Лютий Крицька Л.З.
4 Охорона дитинства та соціальний захист дітей пільгових категорій в школі Квітень Ольховецька М. С.