/Files/photogallery/837/DSC_0717.JPG/Files/photogallery/837/DSC_0718.JPG

26 лютого на базі нашої гімназії, вже вдруге у цьому році, відбулося засідання міжшкільного методоб'єднання учителів української мови та літератури.

Учителі - словесники відвідали урок літератури в 11 класі, який презентувала керівник методоб'єднання, учитель-методист Слободяник Ірина Степанівна.

Це був урок позакласного читання, де розглядався твір Марії Матіос "Армагедон".

Перед учнями на сторінках "Армагедону" розгорнулась трагедія-історія морального падіння однієї сім'ї. Це історія розгрішення, це історія про людську спокуту після скоєння гріха. Марія Матіос усе підпорядковує одній меті: показати якою була сила обставин і якою може бути сила людського духу, що ці обставини долає./Files/photogallery/837/DSC_0715.JPG/Files/photogallery/837/DSC_0722.JPG/Files/photogallery/837/DSC_0719.JPG/Files/photogallery/837/DSC_0714.JPG/Files/photogallery/837/DSC_0710.JPG/Files/photogallery/837/DSC_0712.JPG

Ірина Степанівна стверджує, що книга дуже сьогоднішня, бо головна думка розповіді проста - "ніхто нікому нічого не винен, крім совісті" і це найголовніше, що повинні збагнути одинадцятикласники, вступаючи у самостійне життя.

Аналізуючи уроки Слободяник Ірини Степанівни, із впевненістю можна заявити, що - це діловитість і простота без показовості. Учні, очевидно, давно засвоїли цей стиль свого вчителя і почувають себе зручно в такій діловій обставці. Педагог вміло поєднує традиційні та інноваційні форми навчання, але найбільшу увагу закцентовує на впровадженні в освітній процес використання ІКТ, зокрема презентацій, створених учнями та вчителем та іншого мультимедіа.

Ірина Степанівна вважає, що новітні технології вдосконалюють навчальний процес, створюють атмосферу творчої діяльності.

З матеріалами уроку можна буде ознайомитись на професійному блозі педагога, який наразі перебуває у стадії розробки.

Заступник з навчально-методичної роботи - Л. З. Крицька

Кiлькiсть переглядiв: 195

Коментарi

  • Юля Велика

    2014-04-02 12:46:40

    Дуже цікавий урок! Ми не тільки дізнались багато цікавого,але й поділилися цим з іншими вчителями)...

  • Вікторія

    2014-04-02 12:45:44

    А Толік спить!! :D...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.