24 жовтня у нашій школі проведено районний семінар заступників директорів з виховної роботи на тему «Роль використання інформаційно – комунікативних технології у виховному процесі».

Усіх гостей радо зустрічали учні школи-гімназії. Знайомство заступників з виховної роботи зі школою відбулося під час візитки, а ще було продемонструвано якими засобами ІКТ користуються вчителі та учні НВК під час навчально-виховного процесу.

На засіданні методоб’єднання класних керівників, яке проводила Ольховецька М.С. говорилося, що основою ІКТ в навчально-виховному процесі є використання засобів мультимедіа та створення на їх основі презентацій, навчально-виховних фільмів та відеороликів, проектів а також програмних засобів навчального призначення.

/Files/photogallery/822/IMG_0310.JPG/Files/photogallery/822/IMG_0318.JPG

Гостей семінару ознайомили з досвідом роботи класних керівників НВК. Презентацію «Використання ІКТ у виховному процесі» провела Ольховецька М.С.

Як використовує новітні технології у вихованні підростаючого покоління розповіла класний керівник 8-Б класу – Слободяник І.С., а також поділилася досвідом роботи над проектом «Милосердя» над яким, вона разом зі своїми учнями працює вже другий рік.

/Files/photogallery/822/IMG_0323.JPG

Галабіцька О.А., класний керівник 9- го класу продемонструвала роботу з батьками використовуючи презентацію «Педагогічний союз учителів і батьків - могутня сила виховання".

Грач Г.М., класний керівник 10-го кл. розповіла про роботу експедиції «Стежиною батьківського краю» напрям «Еколог», демонструючи презентацію «Ми за здоровий спосіб життя».

Зі своїм досвідом роботи у напрямку правове виховання поділилася класний керівник 11-го класу Зозуляк Л.В. , використовуючи презентацію «Вчинок: моральна та правова відповідальність перед собою та суспільством».

Класний керівник 8-А класу Дроздюк О.І. показала як вона використовує ІКТ під час виховної години, презентація «Розум без знання як колос без зерна".

Яке значення має комп’ютер, корисне чи шкідливе гостям розповіла Стахів О.М., класний керівник 7-го классу демонструючи презентацію «Комп'ютер: друг чи ворог?».

/Files/photogallery/822/IMG_0315.JPG/Files/photogallery/822/IMG_0314.JPG

Під час семінару із заступниками з виховної роботи було проведено заняття з елементами тренінгу «Психологічний супровід школярів з типовими проявами дезадаптації». Глуха Л.Б. показала себе, як знаючий та досвідчений психолог.

/Files/photogallery/822/IMG_0343.JPG/Files/photogallery/822/IMG_0337.JPG

Гості семінару побували також на виховному заході «Бабусю, горлице сива», який підготували та провели учні 8-Б класу, класний керівник Слободяник І.С. Під час заходу використовували мультимедійну систему для демонстрації презентацій «Бабусині руки» та інші.