СЕМІНАР З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Для того, щоб запалювати учнів до навчання чи іншого роду діяльності, учителеві потрібно дуже багато енергії та натхнення! А чи є кращий спосіб відновити емоціний стан, ніж поспілкуватися та обмінятися досвідом із колегами? Мало того - отримати порцію вітаміну D від сотні щирих дитячих посмішок та сонечка, яке в останній день зими, 28 лютого, поспішило сповістити, що завтра - ВЕСНА!!!

У школі-гімназії вчора збирались експерти із усіх закладів освіти Хоростківської ОТГ- заступники директорів з виховної та навчально-виховної роботи, та начальник відділу освіти Хоростківської ОТГ Мельник Ольга Тарасівна, щоб обговорити за круглим столом питання важливості шкільних гуртків у розвитку творчої особистості учня.

У гімназії працює 6 гуртків. Два з них художньо-естетичного напряму ("Хореографічний" та "Вокальний") та 2 військово-патріотичного ("Пласт" та "Сокіл-Джура"). Учасники семінару, а також батьки та учні мали змогу побачити результати невтомної, титанічної праці наших керівникв гуртків: талановитого хореографа Пилипів Руслани Іванівни та чудової молодої учительки музики Баран Ольги Михайлівни, а також нашої "пластунки" Собків Ірини Іванівни на заході "Кольоровий світ дитинства", режисером та автором сценарію якого була креативна та талановита педагог-організатор гімназії - Мадай Стефа Євгенівна.

На засіданні круглого столу учасники семінару побачили презентації ще двох не менш цікавих гуртків. Еколого-натуралістичного напрямку "Юні овочівники", у рамках якого наші учні займаються практичною біологією на навчально-дослідній ділянці. Мало того, ще й забезпечують екологічно чистими овочами шкільну їдальню. А у цьому році чекаємо на урожай ягід, кущі яких були висаджені у минулому році. Веде цей гурток наша "невтомна" молода учителька хімії Заверуха Світлана Іванівна за підтримки лаборанта Лапук Марії Омелянівни. Особливою популярністю користується гурток "Футбол", яким керує у гімназії молодий, енергійний учитель фізкультури Веселовський Назар Іванович - улюбленець усіх без винятку школярів!

За круглим столом, заступником директора з виховної роботи гімназії Ольховецькою Марією Степанівною, було піднято ряд цікавих питань: "Як працювати із поколінням Z?", яке висвітлила заступник з навчально-методичної роботи гімназії Слободяник Ірина Степанівна; "Як змусити дітей "вилізти" з Інтернету та реалізувати свої таланти в реальному житті?"; "Яка роль у цьому шкільних гуртків?".

Після заходу "Кольоровий світ дитинства" було прийнято рішення і учасниками семінару, і батьками, які хором та впевнено відповіли: " ТАК" - на запитання директора Крицької Л. З.: "Чи потрібні шкільні гуртки?" Сподіваємось, що усі присутні зробили для себе правильні висновки. Ми ж, колектив гімназії, вважаємо, що кожна дитина талановита у чомусь, потрібно лише не зупинятись у пошуку та розвитку талантів. І лише у співпраці із батьками та дітьми педагоги зможуть досягнути вершин майстерності!