Повернутися до звичайного режиму

Святкуємо ювілей! Нашому міському Будинку культури виповнилося 50!!! Це не просто споруда - це душа і серце нашого містечка. Гімназії поталанило мати такого творчого та натхненного сусіда! Бажаємо творчому колективу та директору Березюк Наталі Ігорівні ще багато років плідної праці на благо розвитку та популяризації культурної спадщини нашого народу!!!

/Files/photogallery/893/51895312_1987121824732826_4851422786423357440_n.jpg

Бакота – місце, якого на карті немає. А ми попробували цю місцину віднайти. І це чудове відкриття сталося 24 червня, саме тоді потрапили у цей шматочок раю – Бакота. У перекладі слово «бакота» означає «бажане місце». Їдемо у напрямку райського куточка, дорога встелена райськими квітами, але найкоштовнішою квіткою є квітка на камені –Кам'янець -Подільськ, де відбулась наша перша зупинка. Швидко проминаємо його (ним можна буде помилуватися на окремій екскурсії). Правда, тільки «одногодинна фотосесія» затримала нас тут. А далі, стрімко опускаючись та підіймаючись, двома серпантинами дістаємось бажаної місцини.
І ось ми стоїмо на вершині, звідки відкривається прекрасний краєвид. Вузькі стежки, миловидне водосховище, круті схили, химернi скелі і чиста джерельна вода. Сива давнина і вражаюча краса природи тут сплелись навік. Зрештою, кожен, хто сюди потрапляє, може у цьому переконатися.
Але говорити про Бакоту і нічого не сказати про печерний монастир – це означає зупинитись на півслові. Поблизу входу до монастиря на південній стіні виявлено напис, виконаний уставом слов’янським кириличним письмом: «Благослови Христос Григорія ігумена, що дав силу святому Михаїлу».
Отож, щоб отримати позитивне враження від природи, усі до Бакоти, цієї української «Атлантиди», яка нікого не залишать байдужими.

/Files/photogallery/893/DSC_0622.JPG/Files/photogallery/893/DSC_0669.JPG/Files/photogallery/893/DSC_0571.JPG/Files/photogallery/893/DSC_0700.JPG


18 листопада педагоги та працівники НВК відвідали 117 виставу "Гуцулка Ксеня" у Тернопільському драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка. Піднесеного настрою не змогла зіпсувати навіть похмура дощова погода у цей вечір. Магічна театральна аура та захоплива гра акторів заставила усіх глядачів забути про буденні клопоти та негаразди і поринути в гори Карпати...

/Files/photogallery/750/20151118_213026[1].jpg/Files/photogallery/750/20151118_185152.jpg

Коротко про зміст вистави
До Ворохти з Америки приїздить бізнесмен Майк Деделюк з племінником Яро, своячкою місіс Гелен та її дочкою Мері. Основна мета Майка – у короткий термін одружити Яро зі свідомою українкою, бо так заповів покійний батько, інакше усі гроші отримає Гелен і її дочка. Кожен притримується своїх інтересів: Майк і його колишній однокласник Іван Синиця – шукають наречену, Гелен навпаки «ставить палки їм у колеса», Мері – розважається з «гуцульськими ковбоєм» Семеном та його опришками, Яро під впливом рідної мальовничої природи таки знаходить своє кохання… Але чи покине гуцулка Ксеня свій рідний край?...
Гуцульський колорит, яскраві масові сцени, іскрометний гумор, запальні танці, співи, мелодійна музика Ярослава Барнича не залишили нікого байдужим.

Сподіваємось, що такий культурний відпочинок стане традиційним у нашому колективі, адже хто хоч раз побував у театрі неодмінно захоче знову і знову відчути це свято творчості і таланту.

Кiлькiсть переглядiв: 740

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.