Результати ІІІ (обласного)етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Предмет Прізвище та ім’я учня Клас Зайняте місце Вчитель
Географія Ольховецька Наталя 11 Диплом І ст Богоніс І. М.
Киба Володимир 9-Б Диплом ІІІ ст Богоніс І. С.
Українська мова та література Глуха Інна 8 Диплом ІІІ ст Стахів О. М.
Біологія Шатровська Марія 10 Диплом ІІІ ст Грач Г. М.
Дмитришин Леся 11 Диплом ІІІ ст Грач Г. М.

Результати у ІІ(районному) етап Всеукраїнських предметних олімпіад

№ з/п Предмет Клас Прізвище та ім’я учня Зайняте місце Вчитель
1 Інформатика 9-Б Киба Володимир ІІІ Крицька Л. З.
2 Інформаційні технології 10 Чижик Віктор ІІ Крицька Л. З.
3 11 Карвацька Руслана ІІ Крицька Л. З.
4 Українська мова та література 7 Солян Ірина ІІ Магеровська Н. А.
5 8 Глуха Інна І Стахів О. М.
6 9-Б Думай Оксана ІІ Слободяник І. С.
7 10 Бігус Ольга ІІ Газдюк Л. М.
8 Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика 4-А Ольховецька Олена ІІ Ковальчук Л. В.
9 11 Дмитришин Леся ІІІ Магеровська Н. А.
10 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Т. Г. Шевченка 11 Ольховецька Наталя ІІ Магеровська Н. А.
11 Англійська мова 9-Б Думай Оксана ІІІ Мадай Л. М.
12 10 Бігус Ольга ІІІ Ясьонків О. В.
13 Німецька мова 9-Б Танасевич О. В. ІІ Танасевич О. М.
14 10 Глух Христина ІІ Танасевич О. М.
15 Математика 6-Б Яковищак Олег І Безущак О. Ф.
16 7 Якушев Юрій ІІ Безущак О. М
17 11 Брощак Олександр ІІ Гладій М. В.
18 Хімія 8 Пасіка Олександр ІІІ Зозуляк Л. В.
19 11 Дмитришин Леся ІІІ Зозуляк Л. В.
20 Історія 11 Брощак Олександр ІІ Білянський В. Т.
21 Біологія 8 Глуха Інна ІІІ Ольховецька М. С.
22 10 Шатровська Марія І Грач Г. М.
23 11 Дмитришин Леся І Грач Г. М.
24 Географія 8 Карвацька Інна ІІІ Богоніс І. М.
25 9-Б Киба Володимир І Богоніс І. М.
26 11 Ольховецька Наталя І Богоніс І. М.
27 Трудове навчання 11 Карвацька Руслана ІІ Галабіцька О. А.
29 Премія земляків ім. І. Пулюя 6-Б Крицька Олеся І Крицька Л. З.
Кiлькiсть переглядiв: 343

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.