РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

Карвацька Інна (учениця 10 класу) - диплом ІІ ступеня (2 місце) з інформаційних технологій (Учитель: Крицька Людмила Зіновіївна)

/Files/photogallery/856/16729579_1098553850256299_1208573736319612561_n.jpg

Терешко Іван (учень 11 класу) - диплом ІІІ ступеня з астрономії (Учитель: Дроздюк Олександра Іванівна)

/Files/photogallery/794/16508160_1091877450923939_1725439792043366346_n.jpg

Киба Володимир (учень 11 класу) - диплом ІІІ ступеня з економіки (Учитель: Галабіцька Ольга Адамівна)

/Files/photogallery/794/16299186_1087546811357003_2706544414335483226_n.jpg

Киба Володимир (учень 11 класу) - диплом ІІ ступеня з географії (Учитель: Богоніс Ірина Михайлівна)

/Files/photogallery/794/16266124_1077523499026001_6575686934098840809_n.jpg

ІІ(районний) етап

№ з/п Предмет Клас Прізвище та ім’я учня Зайняте місце Вчитель
1 Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Т. Г. Шевченка 6 Ольховецька Оленка ІІ Магеровська Н. А.
2 9 Солян Ірина ІІІ Газдюк Л, М.
3 Правознавство 9 Солян Ірина ІІІ Собків І. І.
4 10 Карвацька Інна ІІІ Білянський В. Т.
5 Географія 8-Б Гарагудз Уляна ІІ Богоніс І. М.
6 9 Зелізняк Станіслав І Богоніс І. М.
7 10 Карвацька Інна ІІ Богоніс І. М.
8 11 Киба Володимир І Богоніс І. М.
9 Фізика 11 Левицький Олександр ІІІ Дроздюк О. І.
10 Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика 9 Солян Ірина ІІІ Газдюк Л. М.
11 11 Думай Оксана ІІІ Слободяник І. С.
12 Економіка 11 Киба Володимир І Галабіцька О. А.
13 Англійська мова 8-Б Гарагудз Уляна ІІІ Пшик Т. Є.
14 10 Думай Андрій ІІ Мадай Л. М.
15 9 Думай Оксана ІІІ Пшик Т. Є.
16 Астрономія 10 Пасіка Олександр ІІ Дроздюк О. І.
17 11 Терешко Іван І Дроздюк О. І.
18 Українська мова та література 7 Підгородецька Христина І Слободяник І. С.
19 9 Солян Ірина І Магеровська Н. А.
20 11 Дідур Таміла ІІІ Слободяник І. С.
21 Німецька мова 10 Вельган Соломія І Танасевич О. М.
22 11 Танасевич Олена ІІІ Танасевич О. М.
23 Математика 8-Б Попович Наталя ІІ Безущак О. Ф.
24 10 Карвацька Інна І Гладій М. В.
25 11 Левицький Олександр ІІІ Безущак О. М
26 Інформатика 8-Б Валіон Петро ІІІ Крицька Л. З.
27 10 Пасіка Олександр ІІ Крицька Л. З.
28 Образотворче мистецтво 9 Лемчик Оксана ІІ Троханяк З. А.
29 10 Фірман Анна І Троханяк З. А.
30 Інформаційні технології 10 Карвацька Інна І Крицька Л. З.
31 11 Киба Володимир ІІ Крицька Л. З.
МАН
32 Секція математики 9 Карвацька Інна І Гладій М. В.
33 Секція економіки 10 Вельган Соломія І Галабіцька О. А.
34 11 Киба Володимир ІІ Галабіцька О. А.
35 Секція історії 10 Глуха Інна І Білянський В. Т.
Кiлькiсть переглядiв: 488

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.