У суботу 8 грудня у приміщенні Хоростківської ДЮСШ відбулися обласні змагання з важкої атлетики присвячені пам’яті видатного тренера Підодвірного Миколи Ілліча.

В змаганнях взяли участь команди м. Тернопіль, м. Бучач, с. Озерна, смт. Скалат та команда м. Хоростків.

До складу команди Хоростківських «богатирів» ввійшли і наші гімназисти – Делетканич Василь – учень 9-А класу, Лемчик Орест та Стахів Сергій – учні 10 класу, Лапук Володя – учень 5 класу, Кушпира Руслан та Коростіль Ярослав – учні 8 класу.

Всі наші хлопці стали призерами змагань, а Делетканич Василь та Лемчик Орест стали переможцями змагань і здобули «золоті « медалі.

Рекордсменом змагань став Делетканич Василь. Він підняв у сумі 160 кг.