ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР - НЕЗАБУТНЯ ПОДІЯ...

24 червня відбулося урочисте вручення документів про повну загальну середню освіту випускникам гімназії 2018. Школу закінчили 13 учнів. Карвацька Інна підтвердила високий рівень знань, отримавши "золоту" медаль, а усі учні успішно склали ЗНО, не просто подолавши поріг, а й отримавши високі тестові бали! Дуже пишаємось Вами діти!

Привітали чарівних випускників директор гімназії Крицька Людмила Зіновіївна та голова Хоростківської ОТГ Гладун Степан Васильович, А також директор будинку культури Березюк Наталя Ігорівна, отець Петро Панасюк, класний керівник Стахів Ольга Миколаївна. Нагадали випускникам про щасливі дитячі роки вокалісти студії МБК "Промінчики" та танцювальний колектив школи-гімназії.

Хай вам щастить у дорослому житті діти, а школа завжди Вас чекає у гості!

/Files/photogallery/1588/DSC_0070.JPG/Files/photogallery/1588/DSC_0072.JPG/Files/photogallery/1588/DSC_0074.JPG/Files/photogallery/1588/DSC_0064.JPG