"НІЧ У ШКОЛІ" (ЧИТАЄМО ШЕВЧЕНКА)

Втілювати в життя нові ідеї – це саме те, що люблять учні гімназії. Вони давно мріяли побувати у школі ввечері. Чому б не здійснити дитячу мрію, коли це можливо і є така нагода. Літературна кав’ярня «Ніч у школі» відкрилася о дев’ятій вечора. Тема розмови, звичайно, доля Тараса Шевченка, генія українського народу. Хлопці та дівчата випробовували свої інтелектуальні здібності, переглянули фільм про Кобзаря, слухали пісні на слова поета, у виконанні сучасних гуртів. А насамкінець відбулась гра «Найрозумніший». Але як же без вогненного і пристрасного слова Шевченка, кожний читав поезію. Сподіваюсь, що мої учні змогли відчути всю емоційну гаму почуттів. Вдячна їм, що вони у мене є, бо без них не було б мене як учителя)))

Ірина Слободяник