І ХТО Ж ЗВЕРХУ?

День Святого Валентина – це ніжне та добре свято. Дуже приємно, коли люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. У цей холодний лютневий час на душі тепло як ніколи, повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Саме такими почуттями з самого ранку учні 10(6 гімназійного) класу наповнили наші серце, оголосивши акцію "Знайди свою половинку серця і зроби селфі", де учні усієї школи шукали другу половинку серця. Але на цьому наші дорогі десятикласники не зупинилися....

Десятикласники продовжили дарувати свою любов і гарний настрій у розважальному шоу "Хто зверху?". Тут було все: сміх, жарти і навіть суперечки , але наш пан суддя розставив усе на свої місця. Свято вдалося) Дякуємо нашим учасникам за позитивні емоції та чудову гру.

Охоплено людей
Engagements