ТАРАС ШЕВЧЕНКО - ЖИВЕ І ВІЧНЕ

Т. Шевченко вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він учить малих і дорослих знати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України-матері. Заходи, які організовані з нагоди 207-річчя від дня народження Кобзаря у нашій школі, ще більше об’єднали, згуртували дружній творчий колектив педагогів та учнів школи.

Минають роки, змінюються покоління, але слово Т. Шевченка – живе і вічне. Сьогодні школярі мали змогу познайомитися із матеріалами стіннівок, присвяченій цій даті. Вражало розмаїття матеріалу, дібраного учнями. Тут зібрана надзвичайно цікава інформація про життя великого Пророка. Багатющий матеріал представили і найменші наші учні-першокласники, звичайно, не без допомоги вчителя, але бажання бути разом з усіма, хто вшановує цю велику ЛЮДИНУ, похвальне. Усі молодці!

ВІДЕО ВІД УЧНІВ 4-А КЛАСУ (КЛАСНИЙ КЕРІВНИК ШЕЛЬВІКА М.М.)