SPRING PARTY

Сьогодні Горяк Любов Степанівна та Пшик Тетяна Євгеніївна запросили учителів кафедри іноземних мов на розважальний та пізнавально- виховний захід з англійської мови - Spring party, яке підготували їхні п’ятикласники.

Так, природа уже прокидається, наповнюється енергією, життям. Сонце стає яскравіше і тепліше з кожним днем. З’являються перші весняні квіти… Весну чекають, весну люблять. У кожного вона своя, кожен знає ті чарівні для себе її миттєвості, які зворушують серце. Для когось весна – то казковий парфумер, майстер створювати дивні аромати, здатні навіювати настрій… А тому наші наймолодші гімназисти вирішили зустріти весну віршами, конкурсами, піснями та танцями. Команди «Dandelions” та “ Cowslips” змагалися, демонструючи свої знання весняних квітів та комах, а також у прозовій та віршованій формах говорили про пробудження природи та весняну погоду. Напередодні жіночого свята учні розповідали про своїх мам та бабусь, присвятивши їм пісню та танець. Така робота дуже здружує учнівський колектив, вчить їх конкурентоздатності, додає впевненість у власних силах, уміння командної роботи та здатності перемагати та програвати гідно. Ну і, звісно ж, боротися та йти далі, вдосконалюючи свої знання з англійської мови. Усе це, напевно, сподобалося «нашій Весні», яка була присутня на Spring party, і, звичайно, вона пригостила усіх гімназистів «солодкими» квітами.