САМООЦІНЮВАННЯ НАПРЯМУ "ПЕДАГОГІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ" АНКЕТА ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2021.

АНКЕТА ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2021 (пройти у період 05.01.2022-06.01.2022)

Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх та управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності. Ваша участь у дослідженні є дуже значимою та важливою. Опитування має анонімний характер і отримані дані будуть використані лише в узагальненому вигляді. Жодне запитання анкети не повинно залишитися без вдповіді. Дякуємо за участь!

АНКЕТА ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Шановні батьки! Наш заклад освіти проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності. Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою дитину і те, наскільки їй добре у школі. Анкета анонімна, а результати опитування будуть використані лише в узагальненому вигляді. Відповідаючи на кожне запитання, обирайте один варіант відповіді (якщо у формулюванні не вказано інше). Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети.

АНКЕТА ДЛЯ БАТЬКІВ

Шановні школярі! Ми проводимо дослідження, щоб вивчити стан справ у школі, де ви навчаєтеся. Це потрібно для того, щоб зробити нашу школу більш якісною. Саме тому, Ваша участь у ньому є дуже значимою та важливою. Просимо заповнити анкету та відповісти на запитання про Ваш особистий досвід у школі та класі. Ця анкета є анонімною. Тобто - відповіді, які ви надаєте, не побачать однокласники, батьки, учителі школи: результати анкетування ми використаємо лише в узагальненому вигляді для того, щоб покращити роботу школи. Зверніть увагу: тут немає і не може бути "правилиних" чи "неправильних" відповідей - нас цікавитьВаша особиста думка. Питання анкети не повинні лишатися без Вашоі відповіді

АНКЕТА ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ