ХОРОСТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1-ГІМНАЗІЯ» М. ХОРОСТКІВ

м. Хоростків
26.01.2022 ___________________________________________________________________№

Про перехід на дистанційну
форму навчання

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), листа Міністерства освіти на науки України від 25.01.2022 року №1/1266-22 “Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки, Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗУ від 25.09.2020 №2205, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.11.2020 за №1111/35394, листа відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Хоростківської міської ради від 20 вересня 2021 року “Про захворюваність на Covid-19 учнів”, беручи до уваги результати щоденного моніторингу, щодо захворюваності учасників освітнього процесу (враховуючи дані за 26.01.2022: 33% хворих на ГРВІ), протокол засідання педагогічної ради №10 26.01.2022), з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та короновірусної хвороби (Штаму “Омікрон”)

НАКАЗУЮ:

1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Магеровській Н. А. організувати освітній процес для усіх здобувачів освіти НВК у дистанційному форматі з 27.01.2022 року по 08.02.2022 року відповідно до розкладу.
  2. Педагогічним працівникам навчальні заняття провести із використанням платформи Human.ua, додатків для відеоконференцій Google Meet та Zoom та інших Інтернет-ресурсів.
  3. Класним керівникам перевірити готовність здобувачів освіти до дистанційного навчання, а саме доступ до своїх акаунтів у Human.ua. У разі проблем входу звернутися до адміністратора Івачевської О. В.
  4. Технічним працівникам провести позачергову дезінфекцію та генеральне прибирання усіх приміщень освітнього закладу.
  5. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Магеровську Н. А.

Директор___________________________________________________ Людмила КРИЦЬКА

З наказом ознайомлені:

Магеровська Н. А

Івачевська О. В

ХОРОСТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ГУСЯТИНСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНЯ №1-ГІМНАЗІЯ» М. ХОРОСТКІВ

Хоростків
24.01.2022 _____________________________________________________________________№____

Про переведення учнів 4 гімназійного (8) класу
на дистанційну форму навчання

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), листа Міністерства освіти на науки України від 25.01.2022 року №1/1266-22 “Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки, Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗУ від 25.09.2020 №2205, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10.11.2020 за №1111/35394, протоколу рішення педагогічної ради НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 –гімназія» м. Хоростків №9 від 24.01.2022 беручи до уваги повідомлення педіатра КМП Гусятинський ЦПМСД Гусятинської селищної ради загальна практика-сімейна медицина Процків Тетяни Григорівни про позитивний тест на Covid-19 учня даного класу, з метою збереження здоров’я дітей, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 та короновірусної хвороби (Штаму “Омікрон”)

НАКАЗУЮ:

1. На період з 24.01.2022 по 31.01.2022 освітній процес у 8 класі здійснювати з використанням технологій дистанційного навчання.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Магеровську Н.А.:

2.1. Довести до відома учителів, які навчають в 8 класі, про здійснення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

3. Класному керівнику 8 класу Стахів О.М.:

3.1. Довести до відома учнів та їхніх батьків про здійснення освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання з 24.01.2022 по 31.01.2022.

4. Завгоспу Юськів О.С.:

4.1. Забезпечити позачергове проведення дезінфекції та генеральне прибирання приміщення 8 класу.

5. Відповідальність за життя та здоров’я дітей під час дистанційного навчання покласти на батьків учнів 8 класу.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Магеровську Н.А.

Директор _____________________________________________________________Людмила КРИЦЬКА

З наказом ознайомлені:

Магеровська Н.А.