25.03.2021 р.

Шановні батьки чи опікуни наших майбутніх першокласників 2021/2022 навчального року!!!

Вже зовсім скоро у вашої малечі розпочнеться новий життєвий етап - вони стануть школяриками!
З 1 квітня по 31травня триває набір у 1 клас! У зв'язку із карантинними обмеженнями подача документів у заклади загальної середньої освіти здійснюється через електронний сервіс

Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.
З нетерпінням чекаємо Вас у школі!/Files/images/kalina/skani_dokumentv/1.jpg/Files/images/kalina/skani_dokumentv/2.jpg

/Files/images/kalina/Без імені.jpg

Наказ про прийом дітей до 1-х класів закладу загальної середньоїосвіти у 2020/2021 навчальному році

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №-1 –гімназія» м. Хоростків оголошує набір учнів до 1 –х класів на 2020/2021 навчальний рік!!!

з 30 квітня по 31 травня

Документи та їх копії можна подавати в електронному вигляді (якісні сканкопії) на нашу електронну скриньку hgimnazia@gmail.com

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

• · Заява про зарахування до школи