ВІДБУЛИСЯ ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

У неділю о 14-30 в приміщенні школи відбулися загальношкільні батьківські збори. Не зважаючи на складні погодні умови - сильний снігопад, у "верхньому" шкільному спортзалі, який виконує функцію актового залу, практично не було порожніх місць. Отже наші батьки дбають про навчання та виховання своїх дітей - учнів нашої гімназії і це дуже приємно для адміністрації НВК та усіх вчителів, які також були присутні на зборах.

/Files/images/1344339414.gif

На обговорення були винесені такі питання:

1. Підбиття підсумків роботи школи від початку навчального року (Директор школи - О. М. Безущак)

2. Звіт про роботу батьківського комітету (Голова батьківського комітету - В. В. Пасіка)

3. Звіт про використання коштів шкільного фонду (Член батьківського комітету - О. М. Стахів)

4. Бесіда з батьками на тему "Безпека дітей в Інтернеті"(Заступник директора з навчально - методичної роботи - Л. З. Крицька)

Також відбулися чергові вибори голови та членів батьківського комітету. Головою вже п'ятий рік поспіль був обраний Пасіка Володимир Васильович - секретар міської ради. В батьківський комітет ввійшли - Ковальчук Л. В., Мадай С. Є, Стахів О. М., Березюк Н. І та Комасюк О. М.

Вітаємо новообраний батьківський комітет та бажаємо плідної співпраці на благо наших дітей!

• Ольга

2013-12-04 05:33:38

Дуже б хотілось подивитись Ваш досвід. Дякую....