28 листопада на базі нашої школи відбувся районний семінар з інформатики. Участь у ньому взяли вчителі інформатики усіх шкіл району І-ІІІ ст. Семінар проходив під керівництвом методиста районного методкабінету Фатюк Наталі Степанівни згідно узгодженого плану.

/Files/photogallery/770/IMG_3753.JPG/Files/photogallery/770/IMG_3754.JPG

Учні 9-11-х класів підготували креативну візитку-вітання для вчителів - інформатиків району.

Особливо піднявся настрій після жартів групи «комп’ютерщиків» та пісні «Султана Інтернету».

/Files/photogallery/770/DSCF4239.JPG

/Files/photogallery/770/DSCF4240.JPG

Над буденними проблемами та важкою працею вчителя інформатики заставили замислитись учні 10-11 класів, порівнявши школу із «Матрицею». Та все ж яким би важким не було програмування, у фінальній пісні візитки учні школи пообіцяли «скласти для українських юзерів український програмний продукт».

/Files/photogallery/770/IMG_3757.JPG

/Files/photogallery/770/DSCF4236.JPG

Із піднесеним настроєм учасники семінару пішли на урок інформатики у 11 класі, який провела вчитель інформатики Крицька Людмила Зіновіївна. Тема уроку:Розгалуження у Delphi. Практична робота №8 «Складання програм із розгалужнням».

/Files/photogallery/770/DSCF4242.JPG

/Files/photogallery/770/DSCF4257.JPG

Урок пройшов у невимушеній атмосфері. Учні 11 класу показали, що вони вміють не лише співати та жартувати, а й складати програми на мові Delphi, яка лише 2-й рік вивчається у шкільному курсі інформатики за новою програмою. Програми складені на уроці мали практичне застосування, це і обчислення вартості комунальних послуг, і ціна обраної конфігурації ПК, вартість вибраного обіду в шкільній їдальні за поданим меню і навіть була програма -ворожіння на віртуальній ромашці. Присутні на уроці гості достойно оцінили роботу вчителя та дітей.

/Files/photogallery/770/DSCF4245.JPG/Files/photogallery/770/DSCF4253.JPG

На теоретичній частині семінару Наталя Степанівна Фатюк акцентувала увагу на формах та методах роботи на уроках інформатики. Було розглянуто ще багато різних актуальних питань, таких як підготовка учнів до олімпіад з програмування та ІКТ, а також всіх вчителів запросили взяти участь у конкурсі «Учитель року».

Семінар пройшов у дружній, товаристській атмосфері.

/Files/photogallery/770/DSCF4273.JPG

/Files/photogallery/770/DSCF4274.JPG

Матеріали відкритого уроку розміщено на сайті Методичний портал, про що свідчить відповідний сертифікат

Відеоматеріали:

/Files/photogallery/770/сертифікат.jpg