ШКОЛУ ВІДВІДАВ ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ

Сьогодні нашу школу відвідав, в рамках робочої поїздки у містечко Хоростків, голова обласної державної адміністрації Степан Барна. Очільник ознайомився із станом реалізації проекту із заміни системи опалення та зустрівся із педагогічним колективом. Усі присутні на зустрічі були приємно вражені емоційністю та щирістю промови п. Степана, який акцентував увагу на позитивних змінах, що відбуваються у державі та, зокрема в освіті. Також він зазначив, що однією із запорук процвітання України є територіальна реформа та громадянська активність населення. Прикладом цьому є наше містечко Хоростків, яке завдяки згуртованості місцевих жителів та мудрому керівництву голови міста Степан Гладун, за сприяння районної, обласної влади та співпраці із народним депутатом Миколою Люшняком змогли досягти вагомих результатів, зокрема і фінансування нашого проекту, якому передували два енеогозберігаючих проекти, що реалізовані на базі НВК - заміна вікон (2015р) та заміна даху (2016р.). Сподіваємось, що цей список продовжиться і у 2018 р.
У складі делегації були голова Гусятинської райдержадміністрації В. С. Батіг та його заступник І. В. Гайдук, начальник відділу освіти Кащишин О. А.