ОТРИМАЛИ СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ХАРЧОБЛОКУ

Нарешті отримали першу частину обладнання для харчоблоку шкільної їдальні на суму 258166 грн в рамках програми уряду "Спроможна школа". Це нові столи і стелажі, пароконвекційна піч, електром'ясорубка, посудомийна машина, шафа жарочна і, навіть, пароконвекційна піч, яку можна використовувати для приготування "здорової" їжі. Ще очікуємо на великий холодильник.

Тому сьогодні з робочим візитом школу відвідали начальник управління освіти Тернопільської ОДА Хома О. З., керівник комунальної установи Тернопільської ОДА Четвертак Т. О., екс-голова Тернопільської ОДА Сопель І. М. та голова Хоростківської ОТГ Гладун С. В.

Очікуючи нові дороговартісні кухонні "гаджети", приміщення харчоблоку цьогоріч було капітально відремонтовано за кошти бюджету Хоростківської ОТГ, а саме: замінено електропроводку, четверо дверей, встановлено розетки, відповідно до замовленого обладнання, та виведено у безпечне місце електрощитову.

Дякуємо щиро усім, хто приклався до втілення цієї чудової та корисної ініціативи, яка дасть змогу зробити харчування наших учнів ще якіснішим та кориснішим!

/Files/photogallery/1624/121968449_3265774426867553_8048433824583303766_n.jpg