НАША ГІМНАЗІЯ СЕРЕД КРАЩИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

18 жовтня у місті Київ, у актовому залі Будинку офіцерів відбулося нагородження кращих предстаників освіти і науки України, які увійшли у п’яте довідково-бібліографічне видання «Флагмани освіти і науки України», яке розповідає про освітянські заклади та наукові установи, а також учених, освітян, обдарованих дітей, які творять історію держави.

Це видання про переможців щорічного конкурсу, проведеного серед управлінь освіти і науки, галузевих об’єднань, вищих професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів.

На сторінках книги лауреати діляться своїми професійними успіхами, загальнонаціональними досягненнями, які є і завжди будуть визначальними для розвитку галузі. Опублікована інформація про винаходи та розробки вітчизняних науковців, інновації освітян і перемоги підростаючого покоління є частиною історії нашої країни. Видавець книги Український видавничий центр «Галактика-С». Ось так виглядає сторінка про нас:/Files/photogallery/804/сторінка.JPG

Учасники святкової імпрези були нагороджені грамотами та спеціальними відзнаками/Files/photogallery/804/грамота.JPG

На цих урочинах нашу гімназію представляв директор - Омелян Михайлович Безущак - талановитий педагог та керівник. Завдяки його новаторським ідеям наша школа стала першою в районі гімназією і при керівництві Омеляна Михайловича неодноразово посідала призові місця у районному рейтингу шкіл та у обласному рейтингу серед шкіл нового типу. /Files/photogallery/804/Изображение 011.jpg

Цьогоріч, восени наш директор відсвяткував 50-річний ювілей своєї педагогічної діяльності. Педагогічний та учнівський колективи гімназії вітають Вас, Омеляне Михайловичу, з таким значимим відрізком професійної діяльності. Бажаємо вам міцного здоров'я та невичерпної енергії на педагогічній ниві. Ведіть наш колектив до ще більших звершень та перемог!!!