ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ З БАСКЕТБОЛУ

Віднедавна, не зважаючи на непрості часи, активізувалося спортивне життя школярів нашого освітнього закладу і закладів освіти громади. Ініціатором цих позитивних змін є міський голова Степан Гладун. Його ідею активно підтримали директори шкіл. У нашому ліцеї, починаючи з лютого діти трьох вікових груп (5-6 класи , 7-8 класи, 9-11 класи) мають змогу займатись баскетболом. Тренує їх наш молодий та високопрофесійний учитель фізичного виховання Назар Веселовський.

Сьогодні тренування старшої групи відбулось у формі товариської зустрічі із командою сусіднього ліцею. Наші програли, але це додало хлопцям ще більшого азарту стати кращими у цьому активному виді спорту, адже спорт - це не лише перемоги! Початок є і віримо, що у наступних зустрічах буде і реванш!