РАЗОМ ДІЄВІШЕ!

17 листопада в приміщенні НВК відбулися збори громадської організації «Новий Хоростків», до складу якої входить значна частина учителів та батьків школи-гімназії. Основним завданням зібрання було звітування про хід реалізації спільного проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і громадської організації «Новий Хоростків» та проведення громадського аудиту щодо результативності проекту «Енергозберігаючі заходи у навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м. Хоростків.Капітальний ремонт по заміні вікон»

Збори відбулись за участю координатора ПРООНівських проектів в Тернопільській області Стефаніва Ігоря Степановича, заступника голови районної адміністрації Гайдука Ігоря Володимировича, заступника голови районної ради Лівеля Любомира Володимировича, новообраного голови Хоростківської міської ради, який раніше займав посаду голови громадської організації «Новий Хоростків» Гладуна Степана Васильовича та членів функціональної групи проекту./Files/photogallery/1415/DSC_0127.JPG

На зборах були висвітлені такі питання:

• 1. Інформація про хід реалізації проекту в м. Хоростків (Крицька Л. З – директор НВК, член ФГ).

• 2. Фінансова діяльність в рамках реалізації мікропроекту громади (Стецько С. І. – бухгалтер ГО).

• 3. Проведення громадського аудиту реалізованого мікропроекту (Стефанів І. С. – координатор проекту).

• 4. Проведення оцінювання діяльності ГО «Новий Хоростків» за участю громадськості. (Стефанів І. С. – координатор проекту).

/Files/photogallery/1415/DSC_0118.JPG/Files/photogallery/1415/DSC_0128.JPG/Files/photogallery/1415/DSC_0129.JPG

Час надзвичайно стрімко летить – майже рік тому багато батьків та працівників НВК вступили в ГО «Новий Хоростків». Шляхом голосування було визначено об’єктом проекту нашу школу, а потім була кропітка робота з підготовки документів, проектно-кошторисної документації і мікропроектної пропозиції. Влітку відбувся прозорий, згідно законодавства тендер у виборі підрядника…

І ось ми уже на фінальній стадії проекту - вікна поставлені і зароблено вже значну частину відкосів - це так званий не фінансовий внесок громади. Особлива дяка двом нашим невтомним працівникам Сідловину Василю та Івачевському Івану, які працюють над відкосами, а також операторам котельні, які підключалися активно до роботи під час демонтажу старих вікон.

/Files/photogallery/1415/DSC_0102.JPG

Отже, спільними зусиллями замінено 60 вікон у приміщенні школи. Крім того потрібно відзначити неабияку активність батьків 1-х класів. У класах, де навчаються їх діти, за власні кошти, а зараз це зовсім немало, вони замінили у 1-Б - одне вікно а в 1-А - два. Тепер дітям буде комфортно та тепло.

Особлива вдячність Ігорю Степановичу від імені шкільної родини (учителів батьків та учнів) за надану можливість взяти участь у проекті