ГОСТИНЦІ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Свято Миколая для українців особливе. Цей Святий завжди приходив у грудні до малечі і дарував омріяні подарунки. Діти, особливо Західної України, чекали і вірили у Миколая навіть коли комуністична ідеологія створила його заміну - Діда Мороза. Адже цей Дід не приходив так непомітно та таємничо, крім того багато хто ще із садочку починав розуміти, що під його бородою ховається знайома вихователька :)

Святий Миколай дарує не лише матеріальні дари, у першу чергу він виконує бажання, які мають не ціну, а цінність. Люди просять у нього здоров'я, спокою та миру,

А ще можна спробувати себе у ролі Миколая. Зробити добрі справи, надати допомогу і подарувати радість ближнім.

На це величне свято усіх дітлахів нашої школи потішив солодкими подарунками агрохолдинг "Мрія" за сприяння мера містечка Гладуна С. В.

/Files/photogallery/1433/9EC7kj8fZgY.jpg/Files/photogallery/1433/VPayP6v8ZGs.jpg

Також надзвичайно приємним сюрпризом було отримати такий вкрай необхідний подарунок від районного відділу освіти - новий газовий котел у шкільну котельню.

/Files/photogallery/1433/20151217_114754.jpg/Files/photogallery/1433/20151217_115254.jpg